Mistrzostwa Mazowsza i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze

14705753_1113467572078213_2910574358268000359_n

W miniony weekend 22 i 23 października odbyły się Torowe Mistrzostwa Mazowsza i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Pruszkowie. Zawodnikom poszło świetnie. Zdobyliśmy 4 brązy i 2 złota.

Zawody dofinansowane ze środków Gminy Wołomin, zgodnie z umową 330/WPS/69/2016
„Szkolenie dzieci i młodzieży prowadzone przez kluby sportowe”

Czytaj wpis

Zawody torowe

14543955_1100686450022992_5695501061623493378_o

W miniony weekend odbyły się pierwsze zawody na torze ” Szukamy następców olimpijczyków”. Zdobyliśmy trzy medale :)

Czytaj wpis

Mazovia MTB w Kielcach

14572816_1094309743993996_1931541413032782374_n

W sobotę ośmioro naszych zawodników wystartowało w Mazovii MTB w Kielcach. Start bardzo widowiskowy, podczas Targów Rowerowych EXPO w Kielcach.
Łącznie zdobyliśmy trzy medale.

Czytaj wpis

Szosowe Mistrzostwa Mazowsza

14494822_1089384747819829_5968607087789168539_n

W niedzielę dziewięcioro naszych zawodników wystartowało w Mistrzostwach Mazowsza na szosie w Chmielewie niedaleko Mińska Mazowieckiego. Czytaj wpis

Finał Poland Bike Marathon

14470654_1088489817909322_438401179832257468_n

W sobotę 24 września odbyła się finałowa edycja Poland Bike Marathon w Wawrze. Zdobyliśmy wiele sukcesów, również w klasyfikacji generalnej. Czytaj wpis

Finał Pucharu Mazowsza MTB XC

14495479_1088470754577895_8820729526032283885_n

W niedzielę 18.09 odbyła się finałowa edycja Pucharu Mazowsza MTB XCO w Wesołej. Zawodnicy poradzili sobie dobrze i zajęli bardzo wysokie miejsca w klasyfikacji końcowej. Czytaj wpis

Poland Bike w Konstancinie

14409535_1084115661680071_4644043307399206556_o

18 września odbył się przedostatni już etap Lotto Poland Bike Marathon w Konstancinie-Jeziornie.

Wyjazd na zawody współfinansowany ze środków Powiatu Wołomińskiego, zgodnie z umową nr 134.2016
„Wsparcie uczestnictwa UKK Huragan Wołomin w zawodach sportowych” Czytaj wpis

Memoriał Rawskiego w Mińsku Mazowieckim

14379894_1084110505013920_3852931004096670870_o

17 września zawodnicy UKK Huragan Wołomin wystartowali w Memoriale Feniksa Rawskiego w Mińsku Mazowieckim. Czytaj wpis

Puchar Polski w Siedlcach

14249972_1078217935603177_3842664534487817497_o

W dniach 10-11 września zawodnicy UKK Huragan Wołomin stanęli na starcie finału szosowego Pucharu Polski w Siedlcach.

I etap Poland Bike XC na Kazurce

14329948_1078215252270112_3683956402182001103_n

10 września odbył się I etap Poland Bike XC na Kazurce. Młodym zawodnikom poszło znakomicie – 5 miejsc na podium zdobytych. Czytaj wpis